nowoczesny dom

Domy w stylu nowoczesnym. Czy warto kupić dom wykończony pod klucz?

Rynek nieruchomości w Polsce podlega nieustannym zmianom. Jeszcze do niedawna, kupując dom, należało się liczyć z poniesieniem dodatkowych kosztów na jego wykończenie. Obecnie sytuacja się zmienia. Wielu developerów oferuje domy „pod klucz”, co oznacza, że ich ściany będą pomalowane, położone podłogi, wykończona łazienka, a bywa, że zamontowane meble kuchenne, szafy wnękowe, a klient będzie mógł się do niego wprowadzić po uprzednim umeblowaniu.

Różne wersje domu „pod klucz”

Developerzy oferują różne wersje domu „pod klucz”. W jednej z nich mieszkanie wyposażone jest w niezbędne minimum i nadaje się do zamieszkania. Niestety użyte do wykończenia materiały nie są najwyższej jakości. W wyższym standardzie domy mogą mieć w pełni wykończoną i wyposażoną łazienkę i kuchnię, ale za odpowiednio wysoką zapłatą. Niezwykle istotną sprawą, przed podpisaniem umowy z developerem, jest dokładne zapoznanie się z jej zapisami, ponieważ może się okazać, że zastosowane materiały wykończeniowe i rozwiązania architektoniczne nie odpowiadają nam.

Im więcej osób podejmie decyzję o wykończeniu domu „pod klucz”, tym niższą cenę zaoferuje developer. Wszystko zależy od środków, jakie zamierzamy przeznaczyć na jego wykończenie. Możliwości finansowe klienta decydują o komforcie budynku.Niektóre z domów mają wnętrza zaaranżowane nawet przez architekta. Klient przed podpisaniem umowy otrzymuje kosztorys i może zapoznać się materiałami, jakie zostaną użyte do jego wykończenia i jak dalece będzie ono luksusowe.

Dom na sprzedaż w Wilanowie, 10 kilometrów od centrum Warszawy

klucze do nowego domuDomy w zabudowie szeregowej w Wilanowie na osiedlu Cicha Dolina stanowią atrakcyjną ofertę nieruchomości w zabudowie szeregowej. Developer wykańcza wszystkie segmenty do stanu deweloperskiego lub „pod klucz” z całkowitym wykończeniem pomieszczeń na życzenie klienta. Zadbał on także o otoczenie osiedla. Położone jest w cichym i spokojnym miejscu, na łonie natury, ale niedaleko centrum Warszawy. Jest to idealna propozycja do osób ceniących sobie możliwość relaksu z daleka od wielkomiejskiego hałasu, a jednocześnie doceniających bliskość miasta i dojazd do centrum bez korków, bądź kilku przesiadek w komunikacji miejskiej.

To doskonała propozycja dla rodzin szukających bezpiecznego miejsca dla siebie, kontaktu z naturą i przestrzeni. Dzięki bliskości centrum miasta mieszkańcy osiedla będą mieli dostęp do punktów rozrywkowych i kluczowych miejsc w stolicy, pełnych różnorodnych atrakcji, które oferuje duża aglomeracja miejska. Developer przygotował do sprzedaży 58 domów jednorodzinnych, tworzących łącznie 16 budynków, składających się z 3 do 5 segmentów każdy.Przed domami przewidziano jedno lub dwa miejsca postojowe oraz miejsce w garażu.Architekt, projektując osiedle ,dopasował architekturę budynków do okolicznych, nowych osiedli deweloperskich.

Elewacja w jasnych kolorach z wykorzystaniem tynku silikonowego oraz wysokiej jakości okna i drzwi wejściowe zapewniają nie tylko bezpieczeństwo, ale także nowoczesny wygląd domów, dopracowanych z najwyższą dokładnością. Budynki są w pełni funkcjonalne, idealne do zamieszkania i wypoczynku. Szerokie drzwi tarasowe, prowadzące do przydomowego ogrodu, zapewniają mnóstwo naturalnego światła. Developer zadbał także o wybór atrakcyjnego dla przyszłych mieszkańców miejsca.

Osiedle Cicha Dolina podobnie jak cały Wilanów i Zawady ma doskonały dojazd do centrum, do którego można dotrzeć w zaledwie trzydzieści minut, unikając korków, jakie tworzą się na głównych drogach wyjazdowych z Warszawy. Bliskość natury i związany z tym spokój i bezpieczeństwo tego miejsca stanowią idealnąofertę dla rodzin także z dziećmi i osób szukających ucieczki od nieustannych stresów związanych z życiem w wielkim mieście. W pobliżu osiedla znajdują się niezwykle atrakcyjne miejsca, takie jak plaża Zawady nad Wisłą, liczne tereny zielone do wypoczynku w kontakcie z przyrodą.

Dzięki bliskości centrum Warszawy, oddalonego zaledwie o 10 kilometrów, mieszkańcy mają zapewnioną pełną infrastrukturę miejską w postaci niezbędnych sklepów, kawiarni, drogerii, centrum handlowego Vogla, siłowni, wellness i fitness, kortów tenisowych, przedszkoli państwowych i prywatnych, co jest niezwykle ważne dla rodzin z dziećmi, młodych par i wszystkich tych, którzy doceniają spokój, bezpieczeństwo i funkcjonalność nowoczesnego, zamkniętego osiedla szeregowców. Inwestycja Cicha Dolina w Wilanowie to idealne połączenie wielkomiejskiego życia z podmiejskim spokojem.

Dla osób zajętych pracą i codziennymi obowiązkami najlepszym rozwiązaniem będzie zakup domu „pod klucz”, na przykład na osiedlu Cicha Dolina.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.