nowoczesny dom

Domy w stylu nowoczesnym. Czy warto kupić dom wykończony pod klucz?

Rynek nieruchomości w Polsce podlega nieustannym zmianom. Jeszcze do niedawna, kupując dom, należało się liczyć z poniesieniem dodatkowych kosztów na jego wykończenie. Obecnie sytuacja się zmienia. Wielu developerów oferuje domy „pod klucz”, co oznacza, że ich ściany będą pomalowane, położone podłogi, wykończona łazienka, a bywa, że zamontowane meble kuchenne, szafy wnękowe, a klient będzie mógł się do niego wprowadzić po uprzednim umeblowaniu.

Różne wersje domu „pod klucz”

Developerzy oferują różne wersje domu „pod klucz”. W jednej z nich mieszkanie wyposażone jest w niezbędne minimum i nadaje się do zamieszkania. Niestety użyte do wykończenia materiały nie są najwyższej jakości. W wyższym standardzie domy mogą mieć w pełni wykończoną i wyposażoną łazienkę i kuchnię, ale za odpowiednio wysoką zapłatą. Niezwykle istotną sprawą, przed podpisaniem umowy z developerem, jest dokładne zapoznanie się z jej zapisami, ponieważ może się okazać, że zastosowane materiały wykończeniowe i rozwiązania architektoniczne nie odpowiadają nam.

Im więcej osób podejmie decyzję o wykończeniu domu „pod klucz”, tym niższą cenę zaoferuje developer. Wszystko zależy od środków, jakie zamierzamy przeznaczyć na jego wykończenie. Możliwości finansowe klienta decydują o komforcie budynku.Niektóre z domów mają wnętrza zaaranżowane nawet przez architekta. Klient przed podpisaniem umowy otrzymuje kosztorys i może zapoznać się materiałami, jakie zostaną użyte do jego wykończenia i jak dalece będzie ono luksusowe.

Dom na sprzedaż w Wilanowie, 10 kilometrów od centrum Warszawy

klucze do nowego domuDomy w zabudowie szeregowej w Wilanowie na osiedlu Cicha Dolina stanowią atrakcyjną ofertę nieruchomości w zabudowie szeregowej. Developer wykańcza wszystkie segmenty do stanu deweloperskiego lub „pod klucz” z całkowitym wykończeniem pomieszczeń na życzenie klienta. Zadbał on także o otoczenie osiedla. Położone jest w cichym i spokojnym miejscu, na łonie natury, ale niedaleko centrum Warszawy. Jest to idealna propozycja do osób ceniących sobie możliwość relaksu z daleka od wielkomiejskiego hałasu, a jednocześnie doceniających bliskość miasta i dojazd do centrum bez korków, bądź kilku przesiadek w komunikacji miejskiej.

To doskonała propozycja dla rodzin szukających bezpiecznego miejsca dla siebie, kontaktu z naturą i przestrzeni. Dzięki bliskości centrum miasta mieszkańcy osiedla będą mieli dostęp do punktów rozrywkowych i kluczowych miejsc w stolicy, pełnych różnorodnych atrakcji, które oferuje duża aglomeracja miejska. Developer przygotował do sprzedaży 58 domów jednorodzinnych, tworzących łącznie 16 budynków, składających się z 3 do 5 segmentów każdy.Przed domami przewidziano jedno lub dwa miejsca postojowe oraz miejsce w garażu.Architekt, projektując osiedle ,dopasował architekturę budynków do okolicznych, nowych osiedli deweloperskich.

Elewacja w jasnych kolorach z wykorzystaniem tynku silikonowego oraz wysokiej jakości okna i drzwi wejściowe zapewniają nie tylko bezpieczeństwo, ale także nowoczesny wygląd domów, dopracowanych z najwyższą dokładnością. Budynki są w pełni funkcjonalne, idealne do zamieszkania i wypoczynku. Szerokie drzwi tarasowe, prowadzące do przydomowego ogrodu, zapewniają mnóstwo naturalnego światła. Developer zadbał także o wybór atrakcyjnego dla przyszłych mieszkańców miejsca.

Osiedle Cicha Dolina podobnie jak cały Wilanów i Zawady ma doskonały dojazd do centrum, do którego można dotrzeć w zaledwie trzydzieści minut, unikając korków, jakie tworzą się na głównych drogach wyjazdowych z Warszawy. Bliskość natury i związany z tym spokój i bezpieczeństwo tego miejsca stanowią idealnąofertę dla rodzin także z dziećmi i osób szukających ucieczki od nieustannych stresów związanych z życiem w wielkim mieście. W pobliżu osiedla znajdują się niezwykle atrakcyjne miejsca, takie jak plaża Zawady nad Wisłą, liczne tereny zielone do wypoczynku w kontakcie z przyrodą.

Dzięki bliskości centrum Warszawy, oddalonego zaledwie o 10 kilometrów, mieszkańcy mają zapewnioną pełną infrastrukturę miejską w postaci niezbędnych sklepów, kawiarni, drogerii, centrum handlowego Vogla, siłowni, wellness i fitness, kortów tenisowych, przedszkoli państwowych i prywatnych, co jest niezwykle ważne dla rodzin z dziećmi, młodych par i wszystkich tych, którzy doceniają spokój, bezpieczeństwo i funkcjonalność nowoczesnego, zamkniętego osiedla szeregowców. Inwestycja Cicha Dolina w Wilanowie to idealne połączenie wielkomiejskiego życia z podmiejskim spokojem.

Dla osób zajętych pracą i codziennymi obowiązkami najlepszym rozwiązaniem będzie zakup domu „pod klucz”, na przykład na osiedlu Cicha Dolina.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *