Kategoria: Dekoracje

jak dbać o żywopłot

Jak dbać o żywopłot?

Żywopłot może w znaczący sposób podnieść komfort osób wypoczywających w ogrodzie. Nie tylko świetnie zaznacza granice obiektu i strzeże naszej prywatności, ale również skutecznie izoluje od hałasu, zanieczyszczeń i wiatru. Chcę stworzyć żywopłot – jakie rośliny najlepiej nadadzą się do tego celu? Decydując się na budowę zielonych ścian w naszymRead More

złoto w kuchni

Złote lub srebrne akcenty w łazience

Złoto i srebro już od jakiegoś czasu przestaje być zarezerwowane jedynie dla wytwornych, pałacowych wnętrz. Coraz chętniej kolory te odwiedzają wnętrza zwykłych domów, nadając im zupełnie nowy charakter. Widać to szczególnie w łazienkach, którym przyjrzymy się bliżej w poniższym artykule.

Czyszczenie dywanów

6 korzyści z profesjonalnego czyszczenia dywanów

Posiadanie czystego domu to jeden z najlepszych sposobów pełnego relaksu po długim dniu pracy. Kiedy mieszkasz w domu z brudnymi dywanami, może być trudno w pełni cieszyć się własnym otoczeniem.

jak zrobić świeczkę

Jak zrobić świeczkę – przepis krok po kroku

Świece i świeczki są nam znane od stuleci. W dzisiejszych czasach, świeczki pełnią raczej funkcję ozdobną. Każdy z nas ma przynajmniej jedną świeczkę, która zapalana jest na szczególne okazje lub na noc. Świeczki nadają klimat niejednemu miejscu i okazjom. Obecnie, możemy zakupić świece w przeróżnych kształtach, kolorach i stylach.